Nowa odsłona strony

Opublikowano

Tak to w życiu bywa, że na wszystko przychodzi określona pora. W 2008 roku po raz pierwszy pod adresem macuser.info pojawił się portal, który miał być poświęcony Apple, komputerom, systemowi Mac OS X itd. Po roku portal nie wytrzymał próby czasu, by zniknąć z internetu na kilka lat. Gdy minęło kolejne kilka lat, w 2013 r. podjąłem ponowną próbę reaktywacji bloga, jednak znów brak czasu i sprawy zawodowe sprawiły, że pisanie artykułów poszło w odstawkę.

Teraz, po 8 latach podjąłem decyzję aby ponownie spróbować zacząć dzielić się z Wami swoją wiedzą i tym czego nauczyłem się przez ostatnie 8 lat jako iOS developer i nie tylko. Mam nadzieję, że tym razem uda się zrealizować więcej planów niż poprzednio, w wyniku czego jeśli pomogę choćby kilku osobom, będzie to dla mnie wystarczająco motywujące do dalszej pracy.

Plan działania

Plan jest bardzo prosty. Zamierzam wrzucać tutaj wszelkie tematy, które uznam za ciekawe i wpisujące się w ogólnie przyjętą tematykę, w której nie zabraknie wpisów omawiających programowanie dla platformy iOS, zagadnień dot. języka Swift, ale również postaram się poruszyć tematy związane z samym systemem macOS, być może ciekawymi aplikacjami oraz narzędziami wykorzystywanymi przy pracy oraz po.

Zachęcam Ciebie do podzielenia się ze mną tematami artykułów jakie by Cie interesowały (o ile będą wpisywać się w ogólną tematykę tego bloga), co możesz zrobić poprzez formularz kontaktowy.

Komentarze

Pod każdym wpisem będzie możliwość zostawienia komentarza za pomocą systemu Disqus. Proszę o przemyślane wpisy zgodne z netykietą, tak aby inni także mogli skorzystać z tej formy dzielenia się wiedzą.

Do meritum

Ten wpis jest także w pewnym sensie manifestem, który mam nadzieję, że zmotywuje mnie do regularnego dodawania treści i nie pozwoli do porzucenia tego miejsca zbyt szybko. Trzymaj za mnie kciuki. 🤞

Do następnego!

Autor: macuser

Na co dzień pracuje jako iOS Developer, a w czasie wolnym uwielbia tworzyć muzykę w swoim domowym studio. Lubi czytać książki na temat psychologii, technik marketingu, oraz być ciągle na bieżąco z nowymi trendami w świecie technologii.